BENZERSİZ BİR YAŞAM DÜZENİ DENEYİMİ İÇİN

Bey Projects, uluslararası çapta gayrimenkul geliştirme, değerleme ve danışmanlık alanında yetkin kadrosu, vizyoner bakış açısı ve deneyimi ile hizmet veren bir kuruluştur. Proje geliştirmeden proje yönetimine ve anahtar teslimi projelere kadar müşterilerinin gayrimenkul alanındaki tüm ihtiyaçlarına yetkin bir şekilde cevap veren Bey Projects, çağın gereklerine ayak uyduran modern fikirleri ve uzmanlaşmış çalışma disipliniyle hem müşterilerinde hem de son tüketicilerde fark ve değer yaratan yapılar ortaya koyar.

Bey Projects, uluslararası çerçevede yalnızca değerli arazilerde orayı işlevsel bir yaşam alanına dönüştürecek yapılar yaratmaz. Bey Projects, geliştirdiği her projede müşterilerinin ve orayı kullanacak insanların bu projeden maksimum faydayı almasını da sağlar. Böylece her bir proje modern dünyaya ayak uyduran, ihtiyaçları karşılayan ve herkese yepyeni bir yaşam deneyimi sunan dünyalar haline gelir.

DEVAMI

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE DEĞERLEME

GAYRİMENKUL GELİŞTİRMEAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Bey Projects, belirli alanlardaki konut ya da çeşitli yapı taleplerini karşılamak amacıyla toplumsal duyarlılıkları, çevresel faktörleri ve bölgenin gelişimini gözeterek A’dan Z’ye kapsamlı, kârlı ve fonksiyonel projeler geliştirir. Bu süreçte yalnızca projeye konu olan konutu değil aynı zamanda yolları, altyapıyı, çevreyi, hastane, işyeri, okul ya da alışveriş merkezi gibi ihtiyaçları da gözeterek projeyi geliştirir ve yapım aşamasına geçer. Bu yüzden gayrimenkul geliştirme sürecini geniş bir kapsamda ele alır, planlar ve uygulamasını gerçekleştirir.

DEVAMI
GAYRİMENKUL DEĞERLEMEGAYRİMENKUL DEĞERLEME

Bey Projects, gayrimenkul değerleme sürecinde uzman kadrosu ve iş ortakları ile birlikte bina, konut, arsa, fabrika ya da işyeri gibi gayrimenkullerin alım/satım amacıyla değerlerinin belirlenmesi hizmetini verir. Bu süreçte Sermaye Piyasası Kurulu ve Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu’nun yaptığı düzenlemeler göz önünde bulundurularak dürüst, şeffaf ve kurallara uygun eksiksiz bir çalışma yürütür.

DEVAMI

PROJELERİMİZ

BİZDEN HABERLER